Image-Content
معرفی دستگاه الایزا تمام اتوماتیک
1397/04/26  
0ديدگاه

با پیشرفت دانش مهندسی پزشکی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی، امروزه دستگاههایی به بازار عرضه می شوند که قدرت و دقت بیشتری نسبت به مدل های قبلی خود در انجام سریع و دقیق تر تستهای آزمایشگاهی دارند و به خصوص با پیشرفتهای حاصل شده در زمینه تولید دستگاههای تمام اتوماتیک با حذف دخالت دست، خطاهای انسانی به حداقل رسانده می شود و شخص کاربر تنها از علم و دانش خود به منظور کمک به ارتقای سیستم و بررسی عملکرد صحیح آن استفاده می نماید. در این راستا دستگاههای انجام دهنده مراحل تست الایزا به صورت تمام اتوماتیک، یکی از تجهیزات بسیار ارزشمند محسوب می شوند.

 003.jpg

الایزا پروسسو تمام اتوماتیک I-2P محصول کمپانی معروف Euroimmun

الایزا پروسسو تمام اتوماتیک I-2P محصول شرکت Euroimmun آلمان، جدیدترین مدل الایزا پروسسور های اتوماتیک با قابلیت انجام 3 پلیت الایزا در دماهای مختلف می باشد. در این دستگاه همه مراحل انجام یک تست شامل رقیق سازی، اضافه نمودن محلولها، شستشو، انکوباسیون و خوانش به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام میگیرد.

در تکنیک الایزا قسمت خوانشگر این دستگاه شامل دو فیلتر رفرانس، و 8 کانال فتومتریک مختلف بوده و قادر است محدوده جذب نوری 3000-0.000 را قرائت نماید که میزان CV% آن کمتر از 5% می باشد.

 به وضوح می توان ادعا نمود که اندازه گیری میزان آنالیتهایی مانند هورمون ها، تومورکارکرها و آنتی بادی ها از مهم ترین تستهای پاراکلینیک می باشند و با توجه به میزان کم آنها در بدن و حساسیت آنها در تشخیص بیماریها، دقت در اندازه گیری و گزارش نتایج دقیق یکی از نقاط اعتبار آزمایشگاههای تشخیص طبی می باشد.

 004.jpg

آزمایشگاه تشخیص طبی نوبل همزمان با استفاده از تجهیزات پیشرفته روز با تکنیک کمی لومینسانس، با در اختیار داشتن دستگاه الایزا پروسسور I-2P محصول شرکت  Euroimmun آلمان قادر به اندازه گیری های دقیق در زمینه هورمون شناسی، ایمنی شناسی و بررسی تومورماکرها بر پایه الایزا می باشد که با توجه به عدم دخالت دست و خطاهای انسانی و همچنین برخورداری از CV% پایین، نتایج گزارش شده از دقت و صحت بالایی برخوردار می باشند.

 


آمار بازدید:496
نظرات کاربران  
امتیاز به مطلب:   0  

Barcode_QR
کلیه حقوق این وب سایت و محتوای آن متعلق به آزمایشگاه نوبل اصفهان می باشد
Telegram instagram Googleplus Facebook Twiter Aparat
طراحی و توسعه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و توسعه احسان روشن مهر طراحی و توسعه ارغوان بهرامی