Image-Content
راه اندازی تست اختصاصی Intestine (Monkey) در آزمایشگاه نوبل
1397/04/25  
0ديدگاه

راه اندازی تست اختصاصی Intestine (Monkey) در آزمایشگاه نوبل

اتوآنتی بادی های ضد سلول های روده (Intestinal goblet cells) به صورت سرولوژیک در حدود یک سوم بیماران مبتلا به کولیت اولسراتیو (UC) قابل شناسایی است. ارزیابی این اتوآنتی بادی ها به صورت اختصاصی سبب تشخیص افتراقی این بیماری با بیماری کرون می گردد. هر دو بیماری ذکر شده، از دسته بیماریهای خودایمنی هستند که دارای عودهای مکرر می باشند و تشخیص به موقع و دقیق این بیماری ها دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

024.jpg

پراکندگی سلول های گابلت روده ای به عنوان فاکتور کلیدی در مکان شروع بیماری است. اتوآنتی بادی های ضد سلول های گابلت روده در 28% بیماران UC قابل شناسایی است. در بیماری کرون فراوانی این اتوآنتی بادی 0% می باشد که این نشان دهنده اختصاصی بودن این تست برای بیماران کولیت الستراتیو می باشد. در آزمایشگاه نوبل این تست به صورت روتین انجام می گردد که در صورت درخواست پزشک معالج، تست های تکمیلی جهت تشخیص هر چه بهتر و دقیق تر این بیماری که شامل تست های ANCA (pNACA و cANCA) می باشد، نیز انجام می شود.

025.jpg

026.jpg

آزمایشگاه نوبل در جهت تشخیص بیماری های مختلف با انجام تست های مختلف و پنل های متنوع آمادگی خود را جهت همکاری با متخصصین حوزه های مختلف بالینی اعلام می دارد. هدف ما تشخیص هر چه دقیق تر بیماری ها با استفاده از تست های جدید با اختصاصیت بالا می باشد که در این صورت هزینه های کلینیکی و پاراکلینیکی بیماران به صورت قابل ملاحظه ای کمتر شده و باعث بهبود هر چه سریعتر آن ها شده که این به نوبه خود سبب رضایت بهتر افراد مبتلا و جامعه پزشکان می گردد.

027.jpg

"جهت اطلاع از جدیدترین خدمات تشخیصی و تست های اختصاصی با ما تماس بگیرید"

آمار بازدید:669
نظرات کاربران  
امتیاز به مطلب:   0  

Barcode_QR
کلیه حقوق این وب سایت و محتوای آن متعلق به آزمایشگاه نوبل اصفهان می باشد
Telegram instagram Googleplus Facebook Twiter Aparat
طراحی و توسعه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و توسعه احسان روشن مهر طراحی و توسعه ارغوان بهرامی