Image-Content
معرفی بخش تشخیصی بیماری های عفونی
1397/04/02  
1ديدگاه

در بخش تشخیص بیماری های عفونی، جامع ترین پنل عوامل عفونی به خصوص پنل تشخیصی هپاتیت ها (HAV، HBV، HCV) و نیز تشخیص دقیق HTLV با بالاترین دقت ممکن توسط دستگاه هایی از جمله Abbott Architect Plus ساخت کشور آمریکا انجام می پذیرد. دقت اندازه گیری این دستگاه ها بسیار بالا بوده و دارای تاییدیه های جهانی برای گزارش استاندارد نتایج می باشند.

001.jpg

آنالایزر Architect i1000rs یکی از جدیدترین آنالایزرهای خانواده Architect محصول کمپانی Abbott آمریکا است که در ادامه Architect i2000rs به بازار معرفی شده است. انجام انواع تستهای هورمونی در این سری از دستگاه Architect با روش بسیار حساس کمی لومینسانس به صورت تمام اتوماتیک انجام میگیرد. از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

     1. دقت و حساسیت بسیار بالا در اندازه گیری آنالیت های مختلف

     2. صحت

     3. کنترل بیشتر بر روی Carry over و به حداقل رساندن اثر آن بر روی تستها

     4. به حداکثر رساندن کارایی در مرحله washing

     5. امکان تعریف نمونه جدید در حین کار دستگاه بدون ایجاد وقفه در کار

 

 کیتهای مورد استفاده در این دستگاه، کیتهای طراحی شده توسط کمپانی سازنده بوده که انحصاری این دستگاه میباشند.
مقالات مختلف که به مقایسه بین نتایج حاصل از این دستگاه با دستگاهها و متدها پرداخته است به خوبی مطرح کننده حساسیت و صحت این دستگاه می باشد.

 

آزمایشگاه تشخیص طبی نوبل تنها آزمایشگاه مجهز به دستگاه تمام اتوماتیک Architect محصول کمپانی Abbott آمریکا در استان اصفهان می باشد که با در اختیار داشتن این دستگاه قادر به انجام انواع تستهای تخصصی مورد نظر پزشکان محترم با حداکثر دقت و اطمینان از صحت نتایج در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

به طور کلی بسیاری از سوالات وجود دارد که مراجعین دوستدار شنیدن پاسخ آن ها هستند از جمله انواع گونه های هپاتیت، راه های انتقال، راه انتقال به نوزاد، مسایل مربوط به واکسن.

شمای کلی از مباحث تخصصی مرتبط با هپاتیت برای شما عزیزان قرار داده شده است:

002.jpg


آمار بازدید:471
نظرات کاربران  
امتیاز به مطلب:   0  

Image-User
کاربر:مهمان      2019/09/27_10:17:35
جابر نجف زاده

سلام این دستگاه فوق العاده است با دقت بسیار بالا

مدیریت:
با سلام و سپاس بابت نظر شما، این دستگاه متعلق به شرکت آمریکایی Abbott آمریکا هست و نهایت کیفیت و دقت رو برای مراجعین به ارمغان میاره...پانل های تشخیصی بسیار گسترده ای داره و در تمام آزمایشگاه های معروف جهان در حال استفاده هستش
Barcode_QR
کلیه حقوق این وب سایت و محتوای آن متعلق به آزمایشگاه نوبل اصفهان می باشد
Telegram instagram Googleplus Facebook Twiter Aparat
طراحی و توسعه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و توسعه احسان روشن مهر طراحی و توسعه ارغوان بهرامی