Image-Content
معرفی بخش هورمون شناسی تخصصی
1397/04/02  
0ديدگاه

در بخش هورمون شناسی تخصصی آزمایشگاه نوبل بسیاری از تست های مرتبط با مشکلات و بیماری های هورمونی و غربالگری های اختصاصی انجام می گردد. گستره ای از دستگاه های مدرن و به روز دنیا به کار گرفته شده اند تا بتوانیم بهترین نتایج را با دقت بالایی ارائه کنیم. در این بخش به معرفی سه دستگاه Architect از کمپانی معتبر Abbott Architect آمریکا و CobasE411 از شرکت معروف Roche آلمان و Siemens, XPT, Centaur از کمپانی حرفه ای زیمنس می پردازیم. هر سه دستگاه ها جزو بهترین دستگاه های دنیا در تشخیص تخصصی آزمایشگاهی هستند که با ارزیابی های کیفی بسیار دقیق به صورت روزانه، متقن ترین نتایج آزمایشگاهی را به مراجعین عزیز نوبل پیشکش می نمایند.

001.jpg


دستگاه هورمون شناسی  Architect

معتبرترین و پیشرفته ترین سیستم هورمون شناسی جهان، محصولی از شرکت به نام Abbott Architect آمریکا، برای اولین بار شروع تجربه ای تازه در ایران با حساسیت و دقت فوق العاده بالا، مورد اعتماد مراکز معتبر پزشکی و تحقیقاتی جهان جهت آزمایش های هورمون های تیروئیدی، باروری و ناباروری، مارکرهای قلبی، تومورمارکرها، بیماری های عفونی، مواد متابولیک، مانیتورینگ داروها و... را داشته است.

002.png


دستگاه هورمون شناسی  Cobas E411

این دستگاه از شرکت معروف Roche آلمان می باشد که سیستم منحصر به فرد با متد الکتروکمیلومینسانس دارای بالاترین متد خوانش در سنجش تست های تیروئیدی، مارکرهای سرطانی، مارکرهای استخوانی، بیماری های عفونی، پنل بیماری های قلبی، هورمون های جنسی، باروری و ناباروری، غربالگری زنان باردار، هپاتیت، ایدز و... بوده که نتایج را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. این سیستم Close و بدون دخالت اپراتور در زمان سنجش بوده و دارای تاییدیه FDA و CE می باشد.

003.jpg 

از جمله دستگاه های جدید و جالب توجه در آزمایشگاه نوبل می توان به سیستم پیشرفته ی ایمونواسی زیمنس (Siemens, XPT, Centaur) اشاره کرد. این دستگاه با روش ایمنواسی قابلیت بالایی جهت بررسی تست های آزمایشگاهی دارد. سرعت پردازش نمونه این دستگاه به صورت اعجاب آوری بالاست، به صورتی که می تواند 240 تست در ساعت را پاسخ دهی نماید. 

این دستگاه مزایای فراوانی دارد از جمله:

1) افزایش حجم کاری در آزمایشگاه و نیاز به استفاده از تکنیک های دقیق با سرعت جوابدهی بسیار بالا را ایجاد نموده است.

2) قابلیت انجام پنل تیروئید، عوامل عفونی، تومور مارکرها، آنمی و... را دارد.

3) دارای قدرت پاسخ دهی در سریع ترین زمان ممکن با توجه به نیاز مراجعین می باشد.

4) فعالیت های گسترده ی کنترلی به جهت تضمین صحت و دقت نتایج را انجام می دهد.

5)ارائه جواب صحیح با کمترین میزان خطا

6) انجام تخصصی تست های LH, FSH, Prolactin, Testesteron, DHEA, SO4, Progestron

004.jpgآمار بازدید:325
نظرات کاربران  
امتیاز به مطلب:   90  

Barcode_QR
کلیه حقوق این وب سایت و محتوای آن متعلق به آزمایشگاه نوبل اصفهان می باشد
Telegram instagram Googleplus Facebook Twiter Aparat
طراحی و توسعه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و توسعه احسان روشن مهر طراحی و توسعه ارغوان بهرامی