Image-Content
طب کار
1397/03/28  
0ديدگاه

بسمه تعالی

نقش نیروی کار امروزه به عنوان بازوی توانمند هر جامعه ای در ارتقای سطح کمی-کیفی انکار ناپذیر می باشد. نیروی کار قلب تپنده هر سیستم پویا و رو به رشد با هدف متعالی شدن می باشد. بدیهی است که حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روحی و روانی افراد شاغل باید در بهترین شرایط ممکن انجام گیرد. این وظیفه مهم به عهده متخصصین طب کار و پزشکانی است که در این حوزه فعالیت دارند. بررسی و ارزیابی محیط کار، فرآیندهای کاری و رفع عوامل خطر و زیان های احتمالی مرتبط با آن، هدف اصلی و رسالت طب کار می باشد. این موضوع از طریق معاینات دوره ای و غربالگری افراد برای بیماری های خاص که با مرتبط با محیط کارشان می باشد، صورت می گیرد.

001.jpg

آزمایشگاه نوبل به عنوان یکی از آزمایشگاه های پیشرو در خدمات تخصصی-تشخیصی این افتخار را دارد که به واسطه به روزترین دستگاه های دنیا و با کادری مجرب و متخصص، گستره­ قابل توجهی از تست های روتین و نیز اختصاصی را برای محیط های کاری مختلف ارائه نماید. انجام تست های سلامتی شاغلین و متقاضیان کار در بدو استخدام با بالاترین سرعت و در کوتاه ترین زمان و هماهنگی کامل با ارگان های مختلف از جمله نقاط قوت آزمایشگاه نوبل می باشد. برای محیط های اداری، تست های روتین ادواری با بالاترین کیفیت تشخیصی گزینه ای مناسب می باشد. این تست ها شامل چکاپ دوره ای برای تشخیص اختلالات اولیه و شایع می باشد. فرآیند های تست های تخصصی برای محیط های صنعتی جهت تعیین سلامتی افراد نسبت به آلاینده های صنعتی بارز مانند فلزات سنگین، مواد شیمیایی و عناصر مضر در دپارتمان High-Tech آزمایشگاه نوبل با بهره گیری از دستگاه های HPLC، LCMS/MS، GC-MS، Atomic Absobtion و بسیاری از تجهیزات پیشرفته و مرتبط با بالاترین دقت ممکنه انجام می پذیرد. تست های تشخیصی برای معاینات تطابق کار، معاینات بازگشت به کار و نیز معاینات حین بازنشستگی یا معاینات خروج از کار از جمله خدمات تکمیلی آزمایشگاه نوبل برای طب کار و صنعتی می باشد.

 002.jpg

به صورت اختصاصی 4دسته خدمات تخصصی برای طب کار و آزمایشات محیط های صنعتی صورت می پذیرد:

1.    ارزیابی مواد مخدر

2.    ارزیابی مسمومیت با مواد الکلی

3.    پنل توکسیکولوژی

4.    ارزیابی فلزات سنگین

آزمایشگاه نوبل آماده همکاری های علمی-تحقیقاتی در 4 حوزه ذکر شده بواسطه مطالعات گسترده بر روی افراد در حوزه های سلامت، بالین و صنعت کشور می باشد. با توجه به امکانات پیشرفته و کادر متخصص در تمامی زمینه های خدمات تشخیصی، بالتبع نیاز پزشکان برای اطلاع از معضلات موجود در حوزه طب کار بیش از پیش احساس می گردد. این امر محقق نمی شود مگر با ارتباط مستمر و همکاری بین آزمایشگاه تخصصی نوبل به عنوان مجری، و دانشگاه ها موسسات و کارخانجات به عنوان طراح موضوعی مطالعات. استقبال گرم و صمیمی ما را در پیشرفت حوزه های علمی و ترویج بهتر زیستن بپذیرید.

آمار بازدید:123
نظرات کاربران  
امتیاز به مطلب:   62  

Barcode_QR
کلیه حقوق این وب سایت و محتوای آن متعلق به آزمایشگاه نوبل اصفهان می باشد
Telegram instagram Googleplus Facebook Twiter Aparat
طراحی و توسعه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و توسعه احسان روشن مهر طراحی و توسعه ارغوان بهرامی