Image-Content
معرفی بخش کنترل کیفیت
1397/05/28  
0ديدگاه

استفاده از خدمات آزمایشگاه های پزشکی در تشخیص و مراقبت  از بیماران امری اجتناب ناپذیر است. قطعا یکی از ارکان اصلی در انجام یک آزمایش حصول اطمینان از ارائه نتایج دقیق و صحیح می باشد. تضمین کیفیت طیف وسیعی از فعالیت ها  را در بر می گیرد که اجرای آنها در قالب یک برنامه منسجم منجر به رسیدن آزمایشگاه به کیفیت مطلوب میگردد.

واحد تضمین کیفیت آزمایشگاه نوبل با بکار گیری پیشرفته ترین نرم افزار های کنترل و تضمین کیفیت و استفاده از دانش روز دنیا و تکیه بر توان علمی کادر مجرب خودموفق گردیده مطابق با الزامات استاندارد 15189(استاندارد آزمایشگاه های  پزشکی) سیستم  کنترلی منسجم و یکپارچه را طراحی نماید به صورتی که تمامی فرآیند های اصلی آزمایشگاه شامل فرایند پیش آزمایش تا فرآیند انجام و ارائه نتایج را با بالاترین سطح کیفیت کنترل نماید.

001.jpg

نظارت بر  تمامی فعالیت های آزمایشگاه در کنار استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی منجر به کسب اعتماد بیماران و  پزشکان به نتایج ارائه شده توسط این مرکز گردیده است.

در این راستا واحد تضمین کیفیت موفق به استقرار سیستم مدیریت یکپارجه کیفیت مطابق با الزامات استانداردISO 9001:2015  و  همچنین استانداردهای رسیدگی به شکایات و رضایت مشتریان ISO 10002:2014&10004:2012 گردیده است.


آمار بازدید:124
نظرات کاربران  
امتیاز به مطلب:   0  

Barcode_QR
کلیه حقوق این وب سایت و محتوای آن متعلق به آزمایشگاه نوبل اصفهان می باشد
Telegram instagram Googleplus Facebook Twiter Aparat
طراحی و توسعه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و توسعه احسان روشن مهر طراحی و توسعه ارغوان بهرامی